Hakkımızda

ATLAS GAMA

2016 yılından bu yana ulusal ve uluslararası enerji piyasalarında başarıyla faaliyet gösteren ve Türkiye’de birçok ilke imza atan ekibimiz sayesinde, Türkiye’yi rekabette her zaman bir adım önde tutan ürün ve projelerimizi nihai müşterilerimize sunuyoruz.
Yenilenebilir enerji, dijital hizmetler, enerji ticareti, elektrik üretimi, perakende enerji ticareti ve denge grubu yönetimi dahil olmak üzere tüm tüketici enerji ihtiyaçlarını uluslararası standart yaklaşımımız ve yerel bakış açımızla yönetir. Hizmetlerimizi kullanımınıza sunuyoruz.

ATLAS GAMA,  (GES) güneş enerji santrali yatırım ve teknik danışmanlığı, planlama, sistem tasarımı, yetkili ve izinsiz santral kurulumları, lisanslama ve işletmeleri ile mevzuata uygun olarak planlama, tasarım, finansman ve uygulama ve kurulum sonrası hizmetleri vermektedir. lisanssız üretim standartlarında bakım ve onarım hizmetleri de sunmaktadır. Endüstriyel kurulumların yanı sıra ev çatı kurulumları için de çözümler sunulmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Ticari çatı uygulamalarından arazi tipi solar sistemlerine, güneşin değdiği her yerde biz varız. Kısa sürede elde ettiğimiz başarılarda, müşterilerimizin verimlilik arayışını maksimize eden ve onu daima merkeze alan iş yapış modelimizin büyük payı var.

01.

Endüstriyel Çatı Güneş Enerji Sistemleri

02.

Arazi Tipi Güneş Enerji Sistemleri

03.

Uzaktan İzleme Servisi / Bakım ve Onarım

04.

Solar Otopark Uygulamaları

05.

Proje, Mühendislik ve Yatırım Danışmanlığı

06.

Enerji Verimliliği Danışmanlığı

Neden Biz?